gallery/pogudx6itb8v8rgma.18e9292c
gallery/2014-6
gallery/6eba709b31e3b97151550ea48e713bb4
gallery/059
gallery/df7abe4b1e6db0223d3f623830dd22b5
gallery/unique-escalators-8
gallery/13
gallery/eskalators
gallery/inside-a-shopping-center-with-modern-interior-escalator-efp3rr
gallery/6
gallery/hqdefault
gallery/eskalator3
gallery/wpapers_ru_эскалатор
gallery/escalator-stairs-metal-segments-architecture-54581
gallery/maxresdefault

ЕСКАЛАТОРИ ТА ТРАВОЛАТОРИ

Найперший ескалатор

У середині березня 1892-го року було запатентовано винахід американця Джесса Рено, який представив ескалатор у вигляді цікавого атракціону для туристів. Зовні перший ескалатор являв собою гумові гладкі рухомі стрічки з дерев’яними планками, які заміняють щаблі. Уже в 1896-му році цей винахід було втілено в життя. Ескалатор з’явився в Коні Айленді — Нью-Йоркському парку.

Через п’ять місяців, після подачі заяви про патент Джессом Рено, заяву про отримання патенту на схожий винахід подав Чарльз Уілер. У 1898-му році інший винахідник Чарльз Сібергер перекупив патент Уілера. Допрацювавши і удосконаливши конструкцію, він в 1899-му приєднався до компанії «Otis Elevator Company», яка спеціалізувалася на виробництві підйомного обладнання. Ескалатор у вигляді ступенів був вперше представлений в Парижі на Всесвітньому ярмарку в 1900-му році. Пізніше його встановили у Філадельфії в магазині «Джімбелс».

У 1911-му році ескалатор вперше був встановлений в лондонському метрополітені на станції «Ерл Корт». Приблизно тоді і зародився так званий ескалаторний етикет, що припускав, що люди стоять на ескалаторі праворуч з тим, щоб усіх поспішаючих пропустити зліва.

Остаточна конструкція ескалатора з’явилася в 1921-му році. У ній компанія «Otis Elevator Company» поєднала переваги винаходу Уілера та винаходи Рено. З тих пір його конструкція практично не змінювалася.

Самі незвичайні ескалатори

Крім ескалаторів, що знаходяться в метро або торгових центрах, є ті, які встановлені в абсолютно нестандартних для цього місцях чи мають незвичайну конструкцію. Одним з таких визнаний вуличний величезних розмірів ескалатор, встановлений в бідному районі колумбійського міста Медельїн. Справа в тому, що весь район побудований на крутому схилі гори, через що мешканцям доводилося кілька разів на день долати підйоми і спуски. У 2011-му році, після установки ескалатора, їх життя значно полегшилося. Ескалатор розділений на шість секцій, завдяки чому їм можуть користуватися всі мешканці вулиць району. Загальна довжина — триста вісімдесят чотири метри.

Відомо про герметичний ескалатор, встановлений під водою. Прокататись на ньому можна в Тайвані під час відвідування океанічного парку. Під час такої «подорожі» відвідувачі мають можливість милуватися пропливаючими зовсім поруч скатами, акулами і іншими незвичайними мешканцями морських глибин.

Найстаршим працюючим ескалатором вважається встановлений в 1927-му році в Нью-Йоркському торговому центрі Herald Square Маки дерев’яний ескалатор. Його неодноразово ремонтували, він пройшов кілька капітальних ремонтів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент ескалаторів та траволаторів, високу якість обладнання провідних світових виробників чия продукція зарекомендувала себе тільки з кращого боку, що дозволяє нам гарантувати надійність і безпеку експлуатації. 
gallery/escalators
gallery/пппп1
gallery/пппп