gallery/безымянный

Технічне овслуговування (сервіс)

      Надійність, комфорт і безпека роботи ліфта багато в чому залежить від якості його технічного обслуговування. Ліфт є найскладнішим інженерним устаткуванням вашої будівлі або будинку, а також об'єктом підвищеної небезпеки, якому потрібно приділяти належну увагу та забезпечити належний сервіс.

         Якісний сервіс - це гарантоване виконання договірних зобов'язань, усунення неполадок і виконання регламентних робіт, а також своєчасна реакція на запити та побажання Замовника, постійне спілкування з Замовником для покращення і оптимізації роботи обладнання.

        ЛІФТ-ЗАХІД - це сучасна матеріально-технічна база та колектив висококваліфікованих професіоналів - технічних експертів, фахівців неруйнівних методів контролю, монтерів, інженерів наладчиків, електромеханіків з обслуговування ліфтів, слюсарів-електриків з обслуговування ескалаторів та траволаторів, електриків, диспетчерів та працівників інженерно контрольної служби. Професіоналізм наших співробітників, а також використання високотехнологічного устаткування і інструменту, дає можливість гарантувати нашим клієнтам оперативність і бездоганну якість послуг, що надаються. Усі роботи, які виконуються фахівцями ЛІФТ-ЗАХІД проводяться з дотриманням діючих ДСТУ; європейських стандартів та нормативно-правових актів з охорони праці.

     Підприємство ЛІФТ-ЗАХІД має усі дозволи та сертифікати на монтаж, демонтаж, реконструкцію, ремонт, експлуатацію, технічне обслуговування, експертне обстеження та технічні огляди ліфтів, підйомників, ескалаторів та траволаторів.

Ми пропонуємо Замовникам три пакети послуг по

технічному обслуговуванню (сервісу) ліфтів:

ЧАСТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Часткове технічне обслуговування ліфта, в нього входить щомісячний і квартальний ремонт ліфта, при цьому регламентні роботи здійснюються технічним персоналом Замовника. Примітка: послуги аварійної служби при цьому виді обслуговування не передбачені або оплачуються окремо за кожен виїзд. Вартість: від - 700,00 грн./місяць
ПОВНЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ
Повне технічне обслуговування: щомісячний і квартальний ремонт ліфтів; технічний огляд підіймального обладнання -2 рази на місяць; регламентні роботи 1 рази на місяць; ремонтні та налагоджувальні роботи; поточні виклики (кількість виїздів не обмежена – прибуття ремонтної бригади в термін до 1-ї години); виїзд аварійної служби в разі застрявання пасажира (прибуття аварійної служби в термін до 1-ї години - ЦІЛОДОБОВО); мастильні матеріали та розхідні деталі; сервіс диспетчирського зв'язку.   ВАРТІСТЬ: від 1 200,00 грн./місяць
ПОВНЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ З ДОДАТКОВИМИ ПОСЛУГАМИ
Повне технічне обслуговування з додатковими послугами, передбачає всі види послуг, а також додаткові послуги, такі як клінінг, чергування ліфтерів, щоденний моніторинг, диспетчирський зв'язок, відеонагляд, обслуговування системи обмеженого доступу, придбання окремих запасних частин за рахунок обслуговуючої компанії. ВАРТІСТЬ: від 1800,00 грн./місяць.