gallery/безымянный
Пасажирські ліфти

Пасажирські ліфти — найбільш поширений тип ліфтів. Вони призначені, в першу чергу, для перевезення людей. Допускається також перевезення вантажів, за умови, що загальна маса пасажирів з вантажем не перевищить вантажопідйомності ліфта.

Ми завжди готові допомогти Вам у підборі, поставці та монтажу найбільш підходящого ліфта для Вашого об’єкта. Широкий спектр ліфтового обладнання дозволяє нам з успіхом працювати у всіх цінових сегментах ліфтового ринку: «економ», «бізнес-клас» і «преміум».

Сучасні пасажирські ліфти можуть переміщувати до 30-ти осіб (вантажопідйомність від 240 до 2500 кг) зі швидкістю від 0,5 до 4,0 м/с (звичайний ліфт) або до 17 м/с (високошвидкісний ліфт). А електронні системи керування ліфтами дозволяють оптимізувати алгоритм роботи ліфта (групи ліфтів), зменшити час очікування, правильно розподілити пасажиропотік.

Пасажирські ліфти
Панорамні ліфти
Вантажні ліфти

Вантажні ліфти - призначаються для переміщення вантажів зазвичай, вони можуть бути встановлені в промислових і житлових будівлях, в магазинах і ресторанах, на складах, тобто в тих закладах, де потрібно доставляти важкі та габаритні вантажі на інші поверхи. В залежності від побажань замовника вантажні ліфти можуть бути виконані у наступних варіантах, а саме гідравлічний або електричний. Гідравлічні вантажні ліфти призначаються для низько-висотних споруд. В залежності від призначення вантажні ліфти поділяються на три види: вантажні ліфти в потенційно вибухонебезпечних зонах; вантажні ліфти для перевезення авто; маловантажні ліфти.

Вантажні та автомобільні ліфти
Малі вантажні, ресторанні ліфти